Nevíte kolik wattů?

Zadejte počet wattů a typ současné žárovky a dostanete počet wattů LED žárovky, kterou můžete použít jako náhradu.
 
Počet wattů:
Typ žárovky:
 
 
LED náhrada 0 W

PayPal

LED reflektory Je zde 62 zboží.

Reflektory
LED reflektor se často používá coby náhrada klasických halogenových reflektorů ať už exteriérových či interiérových. LED reflektory najdeme také často jako osvětlení budov, zahrad, či dílen, průmyslových hal apod. Ale najdeme LED reflektory i na otevřených exteriérových prostranstvích jako parkoviště, nebo jako bodové osvětlení billboardů, soch aj.

Reflektory s technologií LED nabízí skvělý poměr v množství poskytnutého osvětlení ( a to už v malých watážích) a ceně. Ve srovnání se starými halogeny nám LED reflektor nabízí o poznání delší životnost. Dále pak LED reflektory nabízí o poznání větší množství emitovaného světla. A mezi největší výhodu LED reflektoru patří především spotřeba elektrické energie, která je až osmkrát menší oproti halogenovým typům.

Vybírat LED reflektory můžete podle IP, což je stupeň krytí (tedy ochrana před deštěm, prachem apod.) nebo lze vybírat LED reflektor podle potřeby pohybových čidel (ideální na schodiště, WC) nebo vybírat podle barvy osvětlení (stejně jako u LED žárovek - svěží studená bílá, přírodní bílá (napodobující denní světlo), teplá bílá (připomínající klasické, dnes již zapovězené žárovky) či reflektory nabízející barevnou paletu (s ovladačem).

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně

Podpora

50 Kč za registraci

NAVRCHOLU.czbroadband testMonitoring dostupnosti
CenyZboží.cz | NajduZboží.cz