Nevíte kolik wattů?

Zadejte počet wattů a typ současné žárovky a dostanete počet wattů LED žárovky, kterou můžete použít jako náhradu.
 
Počet wattů:
Typ žárovky:
 
 
LED náhrada 0 W

PayPal

LED svítilny Je zde 12 zboží.

V této kategorii nabízíme LED svítilny tedy přenosná svítidla na cesty a outdoorové aktivity i profesionální použití Tyto svítilny mají dosvit až 800m a výdrž až 2h nastavené na nejvyšší výkon. LED svítilna je skvělou pomocí pro všechny nečekané výpadky elektřiny i pro cesty bez ní.
Dle použití rozlišujeme různé druhy LED svítilen:
Nejčastěji se LED svítilna používá pro outdoorové aktivity, tedy do terénu. Taková LED svítilna musí mít splňovat parametry jako je voděodolnost (tedy jí nevadí voda ani led), LED svítilna musí být odolná vůči nárazům ale LED svítilna musí mít také velký dosvit (tedy vzdálenost kam světlo z LED čipů dopadne) a také dlouhotrvající baterie. Taková LED svítilna poslouží jak cyklistům, tak milovníkům přírody, pro kempování či jiné noční akce.
Mnoho lidí ale potřebuje osvětlení v situacích, které nelze předvídat. Pro tyto případy je tu kapesní LED svítilna, která se dá jednoduše připnout na klíče. Tak bude LED svítilna vždy po ruce, když bude třeba. LED svítilna je lehká a hlavně skladná. Bohužel má menší dosvit, který výrobce často ani neuvádí, o chybějících dlouhotrvajících bateriích uvnitř LED svítilny nemluvě.
Potom je tu specializovaný okruh lidí hledající kvalitní LED svítilny - myslivci, lovci. Pro ty je potřeba lehká a přesto vysoce svítivá LED svítilna s dostatečným IP krytím proti vniknutí vlhkosti, která je v lese samozřejmostí a počasí nevyzpytatelné. LED svítilna, na kterou jde připevnit barevný filtr pro ještě lepší sledování zvěře, či možností připevnění na samotnou zbraň je ideální volbou.
LED svítilna je tedy používána širokým spektrem lidí. Nachází své uplatnění také v armádě, u police, záchranářů, horolezců aj. ale LED svítilna je vhodná i pro domácí použití a také jako věrný spolehlivý přítel na cestách.
Není tedy potřeba sledovat současný trh s LED svítilnami a strávit hodiny nad vybíráním. Díky přehlednému seznamu parametrů, získáte rychle nadhled.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
DPH 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Ceny jsou s DPH

K pokladně

Podpora

50 Kč za registraci

NAVRCHOLU.czbroadband testMonitoring dostupnosti
CenyZboží.cz | NajduZboží.cz